هزینه طراحی سایت حرفه ای

یک سایت فوشگاهی با ساختار خلاقانه احتمالاً مشتریان بیشتری را جذب می کند که منجر به موفقیت کسب و کار شما می شود. محصولات در یک وب سایت فروشگاهی باید به شیوه ای جذاب نمایش داده شوند تا بازدیدکنندگان وسوسه شوند خرید کنند. ترکیبی از عملکرد و چیدمان خلاقانه می تواند در زمینه تجارت الکترونیک آنلاین معجزه کند! ما می دانیم که نیاز هر مشتری متفاوت است، به همین دلیل است که خدمات طراحی سایت فروشگاهی ما سفارشی است. چه به دنبال ایجاد یک وب‌سایت کاملاً جدید از ابتدا باشید یا به کمک برای بهینه‌سازی فروشگاه آنلاین موجود خود نیاز داشته باشید، متخصصان وب وان آماده کمک به شما هستند. فروشگاه های آنلاین به منظور ارائه عملکرد برتر به تعمیر و نگهداری دوره ای و به روز رسانی مداوم نیاز دارند. خدمات طراحی سایت فروشگاهی ما شامل طیف وسیعی از خدمات پیشرفته برای مشاغل آنلاین در هر اندازه است. ادامه هرآنچه که یک فروشگاه اینترنتی باید داشته باشد

همه کسایی که می‌خوان یک وب‌سایت داشته باشن توی ذهنشون یک وب‌سایت خیلی حرفه ای هستش به همین خاطر می‌گردن توی اینترنت و سعی می‌کنن بهترین شرکت را برای این کار انتخاب بکنن ما هم خیلی ساده و روان ویژگی‌ها و خدماتی رو که برای طراحی سایت انجام میدیم رو بهتون می‌گم تا شما به راحتی بتونین تصمیم خودتون رو بگیرید و یک وب‌سایت حرفه ای داشته باشید.

مشتریان طراحی سایت می‌توانند از طریق هاست خود فایل بکاپ تهیه کنند. اما اگر مهارت لازم برای تهیه بکاپ ندارید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی درخواست تهیه بکاپ خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما از اطلاعات سایت شما بکاپ تهیه کنند.

هر یک از طرفین اگه قرار داد رو فسخ کنه باید ضرر این فسخ رو بده خب طبیعی هم هست برای همه ممکنه این قضیه پیش بیاد اگه هفته اول هریک از طرفین قرار داد رو فسخ کنه ۲۵ درصد هزینه نهایی قرار داد رو میده اگه بعد از هفته دوم تا موعد قرار داد باشه ۵۰ درصد هزینه نهایی رو باید بده،توی قرداد ها با زمان تحویل بیشتر تعداد روزها نصف میشه به دو نیمه نیمه اول ۲۵ درصد و نیمه ساخت سایت دوم ۵۰ درصد

⭐ بله، امکان پیاده سازی انواع فیلتر و صافی برای محصولات شما وجود خواهد داشت.

بخش سوالات متداول ما در زمینه طراحی سایت را مطالعه کنید یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

امروزه داشتن سایت حرفه‌ای یکی از عواملی است که به رشد کسب و کار شما کمک می‌کند. طراحی حرفه‌ای سایت و به‌روزرسانی مطالب، عامل موثری در جذب مشتریان و علاقه‌مندکردن آن‌ها به ادامه و گسترش همکاری با شماست. شاید هزینه طراحی سایت اختصاصی در ابتدا برای شما توجیه‌پذیر نباشد، اما همان‌قدر که وب‌سایت حرفه‌ای می‌تواند اعتبار کسب و کار شما را بیشتر کند، وب‌سایت ضعیف یا نداشتن آن می‌تواند به شما آسیب بزند.

طرحی رو که میخوایم میزنید یا خودتون با سلیقه خودتون طراحی میکنید؟

سرور اختصاصی آلمان ارائه سخت افزار با قابلیت مجازی سازی در کشور آلمان

خدمات سئو سایت برای سایت طراحی شده شامل چه سرفصل‌هایی است؟

فیلتر بر اساس تمام قالب ها تمامی قالبها شرکتی و کسب و کار

با توجه به خدماتی که میخواهید سایتتون داشته باشه هزینه از بین۷ تا ۴۰ میلیون تومان برای شما ارائه میشه ممکنه کارتون خیلی اختصاصی باشه بیشتر از این مقدار باشه ولی به این نکته توجه کنید در مقابل پولی که دارید پرداخت میکنید چی دارید دریافت میکنید پنجره جدیدی از کسب و کار به روتون باز میشه.

اگر به دنبال یک قالب سایت صنعتی هستید که هم ساده باشه و هم زیبا، قالب انرژی به شما پیشنهاد میشه.

در دنیای مدرن و تکنولوژی های پیشرفته ی امروز سایتی دیده خواهد شد که به راحت ترین روش در دسترس بازدید قرار گیرد پس ریسپانسیو بودن طراحی سایت در دستگاه های تلفن همراه، تپلت و … اهمیت به سزایی دارد. اصلی که امروزه یکی از فاکتورهای امتیازدهی گوگل می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *